Locaţia curentă este: Prima pagină / Știri / Admitere 2019 la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Oradea

Admitere 2019 la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Oradea

Cu binecuvântarea Preasfinţitului Sofronie, Episcopul Oradiei, Facultatea de Teologie Ortodoxă „Episcop Dr. Vasile Coman” din cadrul Universităţii din Oradea, a organizat în perioada 10-26 iulie 2019, înscrieri la studiile universitare de licență, programul de studii Teologie Ortodoxă Pastorală și la programelede  master (Teologie Sistematică pe Fundamente biblice și patristice; Istorie bisericească și gândire creștină).

Pentru studiile universitare de licență, programul Teologie Ortodoxă Pastorală s-au înscris 38 de candidați, iar pentru cele două programe de master s-au înscris 30 de candidați.

 Pentru informații suplimentare, vă rugăm să accesați site-ul facultății: www.teologie.uoradea.ro